Już wkrótce, bo 16 maja, uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida, wezmą udział w nowym projekcie Erasmus+ pt.: THE POWER OF YOU(TH), który zakończy się we Francji wydarzeniem – IMAGINE zaplanowanym na miesiąc lipiec.
II LO będą reprezentować: Irena Bojarczuk, Kamil Cegłowski, Maciej Kusiak, Amelia Michnik i Jakub Wojewoda.
Wymiana młodzieży w Polsce, w Krasnymstawie rozpocznie się w czwartek 16 maja i potrwa do środy 22 maja 2024 roku. Zgromadzi 46 młodych ludzi z 6 krajów Unii Europejskiej (Francji, Litwy, Niemiec, Łotwy, Portugalii, Polski i Włoch).
Udział uczniów Norwida w projekcie jest możliwy dzięki partnerskiej współpracy stowarzyszeń EUROPA i MY oraz EUROPE EN BERRY TOURAINE.
Zapraszamy do śledzenia w mediach społecznościowych naszych relacji z przebiegu projektu.
Więcej informacji o projekcie można znaleźć w załączonym Infopack’u.