Bal Półmetkowy uczniów klas drugich z II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie odbył się 4 lutego 2017 r. w restauracji „Storczyk”.

Na początku uroczystości Patrycja Biłan z klasy II A i Mateusz Marek z klasy II B powitali zaproszonych gości: panią dyrektor Annę Antygę, panią wicedyrektor Anetę Karczmarek, wychowawców klas drugich: panią Ewę Magdziarz, panią Elżbietę Kargul, pana Bartłomieja Czajkę, rodziców, drugoklasistów oraz osoby towarzyszące. Prowadzący podziękowali rodzicom za zaangażowanie w organizację balu, natomiast przedstawiciele klas złożyli podziękowania dyrekcji szkoły oraz wychowawcom. Wyrazem wdzięczności za przekazaną wiedzę, wsparcie, troskę i życzliwość były piękne bukiety kwiatów oraz pełne serdeczności słowa. Następnie pani dyrektor Anna Antyga życzyła wszystkim udanej zabawy, radosnej atmosfery i miło spędzonych chwil. Przyjęcie przygotowane przez pracowników „Storczyka” było wspaniałą okazją do niezapomnianego spotkania w gronie przyjaciół i znajomych. Natomiast różnorodna muzyka prezentowana przez didżeja zachęcała do tańca, więc uczniowie z „Norwida” i zaproszeni goście świetnie bawili się do rana!