Hotel „Regent” w Pawłowie w dniu 28 stycznia gościł uczniów klas maturalnych II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida na Balu Studniówkowym 2017.

Prowadzący część oficjalną uroczystości uczniowie klasy IIIc – Aleksandra Wołyniak i Mateusz Słomka powitali zaproszonych gości: Starostę Krasnostawskiego – pana Janusza Szpaka, panią dyrektor Annę Antygę, panią wicedyrektor Anetę Karczmarek, wychowawców klas trzecich: panią Joannę Szufnarę, panią Dorotę Mąkę, panią Monikę Adamczuk – Szamik, panią Beatę Ortyl oraz panią pedagog Małgorzatę Biłan. Szczególnie gorąco powitano maturzystów i ich rodziców.
Uczeń klasy IIIa Bartłomiej Krawiec wykonał popisowo utwór „Dni, których nie znamy” z repertuaru Marka Grechuty.
Pani dyrektor Anna Antyga w swoim wystąpieniu wyraziła radość z powodu niepowtarzalnej atmosfery tego wieczoru i życzyła wszystkim zgromadzonym wspaniałej zabawy.
Pan starosta Janusz Szpak natomiast pogratulował zarówno uczniom, jak i rodzicom wyboru szkoły, która bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu maturalnego.
W podziękowaniu  za pomoc, wsparcie i życzliwość uczniowie klas maturalnych wręczyli kwiaty dostojnym gościom, dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom.
Pan starosta wraz panią dyrektor tradycyjnym hasłem „poloneza czas zacząć” dokonali otwarcia balu.

Znakomita zabawa trwała do białego rana!