Informujemy, że Ministerstwo Obrony Narodowej i Wojsko Polskie, organizuje i zaprasza na 3 edycję projektu „Trenuj z wojskiem” – tym razem pod hasłem „Trenuj z wojskiem wiosna-lato”. To kontynuacja otwartego programu szkoleń wojskowych dla każdego chętnego Polaka w wieku od 15 do 65 lat. Szkolenie odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 r. na terenie 19 batalionu zmechanizowanego w Chełmie, trwać będzie 8 godzin w godzinach 8.00 - 16.00. Są to zajęcia bezpłatne prowadzone przez wojskowych instruktorów. Podczas szkolenia uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe i obronne. Będą szkolić się z podstaw posługiwania się bronią, walki wręcz, przetrwania w trudnych warunkach, reagowania na sygnały alarmowe, udzielania pomocy medycznej, itd. Serdecznie zapraszamy do zapisów pod adresem mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 665 428 546. Poniżej dołączam plakat informacyjny, będę wdzięczny za wyeksponowanie go w placówce. Ponadto zachęcam do śledzenia FB, Twitter oraz strony internetowej WCR w Chełmie.
Z wyrazami szacunku WCR w Chełmie.