Nasza szkoła dołączyła do Ogólnopolskiej Olimpiady Językowej WocaBee - innowacyjnego projektu, który zmienia sposób nauki języków obcych! To nowoczesna aplikacja online, dzięki której uczniowie uczą się słówek szybciej, skuteczniej, z przyjemnością.
W dniach 15 - 16 kwietnia 2026 r. odbył się etap powiatowy, w którym udział wzięły wszystkie klasy III oraz klasa I A. Emocji nie brakowało. Do etapu wojewódzkiego awansowała klasa III A, zdobywając wysokie 4. miejsce. To fantastyczne osiągnięcie i dowód na to, że nauka może iść w parze z nowoczesnością. Całym procesem rejestracji i organizacją olimpiady zajmuje się pani Beata Skrzypa - nauczyciel języka hiszpańskiego.
Gratulujemy klasie III A i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!
Niech języki obce otwierają przed Wami świat!

