Uczniowie II LO wezmą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Językowej WocaBee 2026, która rozpoczyna się już w kwietniu. WocaBee to innowacyjna aplikacja online dla szkół, która przedstawia rzeczywiste wyniki opanowania języka przez ucznia.
Olimpiada WocaBee organizowana jest od 2019 roku. Jest to konkurs językowy dla szkół, którego celem jest zmotywowanie uczniów do nauki języków obcych i słówek. Jego celem jest nauczanie poprzez mistrzostwa i zabawę. Konkurs ten objęty jest patronatem Oficyny MM Wydawnictwo Prawnicze - Wydawnictwa specjalizującego się w publikacjach dla szkół i placówek oświatowych.
Szczegóły dotyczące konkursu w załączonym regulaminie.
