14 stycznia 2026r. odbyła się sesja zimowa Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego „Olimpus”. 20 uczniów naszej szkoły przystąpiło do testu w języku angielskim, który zawierał pytania dotyczące słownictwa, gramatyki oraz zagadnień związanych z kulturą krajów anglojęzycznych.
Wszyscy uczniowie II LO poradzili sobie wyśmienicie uzyskując dyplomy laureata oraz dyplomy uznania. Oto lista nagrodzonych:
- Klasa I a - Julia Wyrostek, Emilia Łubińska, Emilia Świstowska
- Klasa III a - Mikołaj Adamczuk, Emilia Kusiak, Julia Dąbska, Julia Skubisz
- Klasa III c - Martyna Micewicz, Maja Lasek
- Klasa III b - Adrian Koprucha, Sebastian Łukasik, Julia Jagoda, Wiktor Furgała, Natalia Stadnik, Tomasz Pomijan
- Klasa IV c - Wiktor Kalisz, Kinga Podgórska, Aleksandra Kalman, Milena Łysakowska, Oliwia Górecka
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.
