Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2017/otrzesiny

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2017/otrzesiny

W ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły odbyły się otrzęsiny uczniów klas I. Jury w składzie: pan Marek Nowosadzki, pan Leszek Kluch (opiekunowie Samorządu Uczniowskiego), Wojciech Maj (przewodniczący SU) przyznawało punkty za zwycięstwo w poszczególnych konkurencjach.

dzien patrona45

Próby sprawnościowe, artystyczne i kompetencyjne zaktywizowały uczniów klas pierwszych. „Pierwszacy” musieli wykazać się umiejętnością opowiadania dowcipów, skoków w workach, tańca w parze, a nawet śpiewania tekstu z gazety! „Kotów” zaproszono również do face painting i degustacji mleka bez możliwości dotykania rękami naczynia. Uczniowie najbardziej uzdolnieni artystycznie rysowali portret swojego wychowawcy. Z kolei opiekunowie: pani Agnieszka Kontek i pan Andrzej Ziarko ćwiczyli rzuty do kosza. W międzyklasowych zmaganiach zwyciężyła klasa I b, która przez tydzień zwolniona jest z odpowiedzi ustnych i sprawdzianów pisemnych! Gratulujemy! Po licznych konkursach i zabawach uczniowie i nauczyciele mogli posilić się smaczną zupą grochową oraz fantastycznymi wypiekami przygotowanymi przez młodzież naszej szkoły.
Z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu dochód ze sprzedaży ciast został przeznaczony na leczenie „Amelki marzycielki, siatkówczaka niszczycielki”.

Szkolne święto po dniu pełnym wrażeń uczniowie zakończyli wspaniałą zabawą podczas dyskoteki.

{gallery}GALERIE_2017/otrzesiny{/gallery}