Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2017/13_szkola

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2017/13_szkola

II LO upamiętniło 35 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Pod kierunkiem nauczyciela historii, pana Marka Nowosadzkiego uczniowie zaprezentowali wzruszające wiersze nawiązujące do atmosfery stanu wojennego oraz  utwory muzyczne z repertuaru Jacka Kaczmarskiego, Jana Pietrzaka i Andrzeja Rosiewicza.

W części artystycznej wystąpili: Julia Matysiak, Kacper Fidecki, Ilona Kalamon, Karolina Gaweł, Jakub Mazurek, Katarzyna Wójcik, Jagoda Chojan, Paweł Piątkowski, Weronika Gumieniak, Róża Surma, Edyta Pastuszak  a nad nagłośnieniem czuwał Bartłomiej Magdziarz.
{gallery}GALERIE_2017/13_szkola{/gallery}