Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2014/studniowka_2014

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2014//studniowka_2014
W sobotę, 18 stycznia 2014 roku w sali kolumnowej Magnum Bonum w Krasnymstawie odbył się Bal Studniówkowy uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida.

c00033

Już po raz osiemnasty w historii szkoły ponad 200 osób uczestniczyło w tym wyjątkowym wydarzeniu. Uczniowie klas trzecich wraz z osobami towarzyszącymi, dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście z radością pojawili się na tej doniosłej  uroczystości. Swoją obecnością zaszczycili nas: prof. dr hab. Józef Zając - Senator RP, pan Janusz Szpak – Starosta Krasnostawski, dr Beata Fałda- prorektor PWSZ w Chełmie, pan Marek Nowosadzki – Przewodniczący Rady Powiatu i nauczyciel II LO oraz pani Ewa Liszka – Przewodnicząca Rady Rodziców. W atmosferę balu wprowadził nas utwór Lindsey Stirling pt. „Crystallize” wykonany na skrzypcach przez uczennicę klasy III D Roksanę Grobelną. Uroczystość poprowadzili Aleksandra Czerniak z klasy III D oraz Łukasz Borkowski z klasy III B.W części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem pani Joanny Szufnary udział wzięli Patrycja Stojańska z klasy III C w utworze pt. „Niech żyje bal”, Wiktor Suszek z klasy III A w utworze pt.”Daj mu żyć” oraz Karol Domański z klasy III B recytujący utwory poetyckie.W wyrazie wdzięczności za zaangażowanie w pracę z młodzieżą, przedstawiciele klas maturalnych składali podziękowania zaproszonym gościom, dyrekcji szkoły oraz  wychowawcom: w klasie III A – pani Ewie Łubińskiej, III B -  panu Piotrowi Bartoszkowi, III C – panu Piotrowi Zielińskiemu oraz III D-pani Joannie Szufnarze.Przemawiając do zgromadzonych zaproszeni goście życzyli wspaniałej zabawy oraz powodzenia na egzaminie maturalnym. Dyrektor szkoły pani Anna Cichosz rozpoczęła bal zapraszając młodzież, nauczycieli i gości do poloneza. Ponad 100 par wspaniale zatańczyło ten narodowy taniec przygotowany pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego pani Moniki Filewicz i pani Joanny Szufnary. Rodzice przyszłych maturzystów ze wzruszeniem obserwowali tańczących.Z pewnością nasz pierwszy bal, studniówka 2014 roku, pozostanie dla nas niezapomnianym przeżyciem.
{gallery}GALERIE_2014//studniowka_2014{/gallery}