Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2014/koniecI-II

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2014/koniecI-II

Dnia 27 czerwca o godzinie 9.00 w II LO odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Pani Dyrektor Anna Cichosz powitała zebranych gości: Wicestarostę Krasnostawskiego - Henryka Czernieja, ks. Romana Skowrona - Proboszcza Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej, Przewodniczącą Rady Rodziców II LO - panią Ewę Liszkę, nauczycieli, rodziców, wszystkich pracowników oraz uczniów.
Image00050

W swoim wystąpieniu pani Dyrektor podsumowała mijający rok. Przedstawiła wyniki nauczania i frekwencję w poszczególnych klasach. Wyróżniła najlepszych uczniów. Kończąc przemówienie złożyła podziękowania organowi prowadzącemu na ręce Wicestarosty Henryka Czernieja za wspieranie zadań statutowych szkoły, Radzie Pedagogicznej za jej wkład w rozwój wiedzy i umiejętności i kształtowanie postaw naszych uczniów, wszystkim pracownikom szkoły oraz rodzicom za zaangażowanie i duży wkład pracy. Następnie głos zabrał Wicestarosta Henryk Czerniej. Podziękował  nauczycielom gratulując wielu sukcesów oraz osiągnięć edukacyjnych w mijającym roku. Podkreślił duży wkład szkoły w promowanie miasta Krasnegostawu chociażby przez organizację po raz IX Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego, który cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów z całej Polski oraz działalność MDKF i realizację między innymi projektu Kręćmy Film. Życzył, aby czas wakacji, był czasem wypoczynku i nabierania sił do pracy w kolejnym roku szkolnym. W dalszej części uroczystości pani Dyrektor i pan Wicestarosta wręczyli świadectwa z wyróżnieniem. Otrzymały je następujące osoby: Michał Bobryk ( średnia 5,19) z klasy Ic, Agata Magier (średnia  5,06) z klasy Ia, Aleksandra Semla (średnia 5.00) z klasy IId oraz Katarzyna Bańka (średnia 5.00) z klasy IId. Następnie pani Dyrektor i wychowawcy klas wręczyli nagrody uczniom którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, aktywnie pracowali na rzecz społeczności szkolnej i reprezentowali szkołę w konkursach międzyszkolnych, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Listy gratulacyjne rodzicom wręczyły pani Wicedyrektor Anna Antyga i Przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Liszka.  Uczniowie złożyli gorące podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły . W dowód wdzięczności,  za poniesiony trud wychowawczy i edukacyjny na ręce Wicestarosty, Dyrektora Szkoły , Wicedyrektora Szkoły, Proboszcza Parafii pw.Trójcy Przenajświętszej oraz Przewodniczącej Rady Rodziców, wręczyli kwiaty. Część oficjalną uświetniły występy naszych uczennic: Roksany Kostrzewskiej z klasy Ia i Weroniki Bańki z klasy IIa. Prowadzący uroczystość  Agnieszka Bodio i Jan Sobczak zaprosili wszystkich do obejrzenia części artystycznej.  Uczniowie: Weronika Sawicka,  Aleksandra Semeniuk,  Adrian Kaszak, Jan Sobczak, Bartłomiej Sobstyl, Maciej Domański , Maciej Kosmala , Kamil Bulicz i Kacper Kopański  wystąpili ze specjalnym kabaretem. Na zakończenie pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji . Podziękowała pani Agnieszce Jarosz i młodzieży za organizację uroczystości oraz pani Joannie Szufnarze za przygotowanie dekoracji.
{gallery}GALERIE_2014/koniecI-II{/gallery}