27 marca 2026 r. odbyły się eliminacje powiatowe 48. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
Celem turnieju jest rozwijanie wśród młodzieży wiedzy o bezpieczeństwie, ekologii, ratownictwie i ochronie przeciwpożarowej. W tym roku dodatkową atrakcją zmagań były pokazy przygotowane przez strażaków oraz możliwość obejrzenia z bliska wyposażenia wozu strażackiego.
Naszą szkołę na turnieju reprezentował Dominik Kiciak z klasy 4b, który zajął drugie miejsce.
Gratulujemy!
