W dniu 8.12.2017 r. w Tomaszowskim Domu Kultury odbyły się wojewódzkie zawody w szachach drużynowych. Uczniowie naszej szkoły:  Paweł Piątkowski z klasy 3 A, Dawid Szymański z klasy 3 B, Filip Rybczyński z klasy 1 A,  Aleksandra Węcławek i Paweł Kurek z klasy 1 B po zwycięstwie w rozgrywkach powiatowych reprezentowali nasz rejon na zawodach wojewódzkich.

07

Drużyna szachistów miała możliwość zmierzyć się w pojedynkach szachowych z zawodnikami licencjonowanymi najwyższej rangi, często reprezentantami kraju poza granicami państwa. Nasi uczniowie ostatecznie zajęli X miejsce w województwie. Zdobyte doświadczenie pozwoli naszym uczniom na osiągnięcie jak najlepszych wyników w przyszłym roku szkolnym. Opiekunem drużyny była pani Joanna Szufnara. Gratulujemy udziału i życzymy sukcesu w przyszłości.