W dniu 29.09.2017 r. w ramach Licealiady powiatu krasnostawskiego odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe.
09

W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Sylwia Osina z klasy 3a, Gabriela Korona z klasy 3b, Adrianna Ścibor, Daria Pacan z klasy 2a, Zuzanna Pitucha z klasy 2b oraz Julia Banach i Klaudia Kowalska z klasy 1a. Dziewczęta ukończyły sztafetę na II miejscu i zdobyły awans na zawody rejonowe. Sztafeta chłopców w składzie: Krzysztof Brodowski z klasy 3a, Kacper Kleban z klasy 3c, Bartłomiej Kaszak i Konrad Patyk z klasy 2b oraz Marcin Kawęcki, Jakub Mazurek i Dawid Manachiewicz z klasy 2a, zajęli III miejsce w powiecie. Gratulujemy obu zespołom. Opiekunem zarówno dziewcząt jak i chłopców była pani Joanna Szufnara.
W dniu 5 października 2017 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim odbyły się rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasz powiat i szkołę pod opieką pani Joanny Szufnary reprezentowały: Sylwia Osina, Gabriela Korona, Patrycja Kwitek, Adrianna Ścibor, Daria Pacan, Zuzanna Pitucha oraz Julia Banach i Klaudia Kowalska. Dziewczęta rywalizowały z „klubowiczkami” i ostatecznie zajęły VII miejsce. Gratulujemy udziału w zawodach.
W dniu 3 października 2017 r. na stadionie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Krasnymstawie odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna – korespondencyjna. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców osiągając następujące wyniki:
II miejsce II LO Krasnystaw – 916 pkt, opiekun: Joanna Szufnara

III miejsce II LO Krasnystaw – 751 pkt, opiekun Joanna Szufnara

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Adrianna Ścibor która w skoku w dal z wynikiem 4,24 zajęła I miejsce w powiecie oraz Patrycja Kwitek, Julia Matysiak, Adrianna Ścibor, Kinga Tubilewicz, które sztafetę 4x100 ukończyły z najlepszym wynikiem. Gratulujemy wszystkim zawodnikom.