W dniu 20.01.2015r. w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym w Krasnymstawie odbył się Regionalny Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych.W ramach współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Krasnymstawie nasze uczennice rywalizowały w drużynie zunifikowanej. Dziewczęta w składzie: Monika Adamczuk, Ada Guziuk, Karolina Karpiuk, Sylwia Żebrowska, wszystkie  z klasy IId oraz Anna Smyk, Ewelina Urbaś, Maria Denis, Agnieszka Pluta, uczennice SOSW,  po emocjonującej i wyrównanej rywalizacji zajęły I miejsce w regionie. Opiekunem drużyny była pani Joanna Szufnara i pani Agnieszka Fiszer (SOSW). Ponadto sędziami turnieju byli Robert Kasprzak z klasy IIId oraz Jakub Kurek, ubiegłoroczny absolwent. Zawodniczkom gratulujemy sukcesu a sędziom dziękujemy za rzetelną pracę.

W dniu 16.01.2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu odbyły się rejonowe rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym. Nasz powiat zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców reprezentowali uczniowie naszej szkoły. Drużyna w składzie Patryk Szewczyk z klasy IIb oraz Sebastian Franczak z klasy Ic zajęli IV miejsce w rejonie natomiast  drużyna dziewcząt Lidia Kłos oraz Agnieszka Korkosz uczennice Ic  VII miejsce. Opiekunem drużyn była pani Joanna Szufnara. 

W dniu 9.12.2014r. na krytej pływalni w Białej Podlaskiej odbyły się wojewódzkie zawody w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Nasz rejon, powiat i szkołę reprezentowała Patrycja Marcinkowska uczennica klasy Ic, która indywidualnie w stylu klasycznym na dystansie 50 m zajęła wysokie ósme miejsce. Opiekunem zawodniczki była pani Joanna Szufnara. Gratulujemy sukcesu.