23 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie odbyły się zawody w drużynowym tenisie stołowym w ramach Licealiady powiatu krasnostawskiego.
04

W rywalizacji udział wzięli uczniowie czterech szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały Karolina Szewczyk i Martyna Sawa z klasy I B. Drużyna dziewcząt powtórzyła sukces swoich starszych koleżanek z ubiegłego roku i ponownie wywalczyły tytuł wicemistrzyń powiatu. Uczennice będą reprezentować naszą szkołę i powiat w zawodach rejonowych, które odbędą się 31 stycznia br. w Hrubieszowie.
W kategorii chłopców Kamil Dłużniewski z klasy II B i Kacper Franc z klasy I B pomimo wielu starań i wysiłku zakończyli swoją drużynową rywalizację na czwartym miejscu.
Opiekunem obu drużyn była pani Joanna Szufnara. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.