W dniu 27 marca 2018 r. na Wydziale Ekonomii UMCS w Lublinie odbył się finał konkursu organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Logistyk „Wkręć się w Ekonomiczny”, adresowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego.
01

W wyniku wstępnych eliminacji, przeprowadzonych w formie testu w dniu 30 stycznia br., uczniowie naszego liceum zdobyli wysokie noty i znaleźli się w wąskim finale, w skład którego weszło 10 najlepszych zespołów. Podczas finałowych rozgrywek 3-osobowe zespoły zmagały się z autorską grą „logistyczne monopoly”, w trakcie której przydały się umiejętności planowania, zarządzania, strategicznego myślenia, a także radzenia sobie ze stresem. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Karolina Gaweł i Karolina Bąk z klasy II B i Filip Rybczyński z klasa I A. 
Finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Uczniowie przygotowali się do konkursu pod kierunkiem nauczyciela podstaw przedsiębiorczości, pani Renaty Czerniak.