Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2015/nagroda_patrona

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2015/nagroda_patrona

24 kwietnia b.r.  w II LO im. C. K. Norwida w Krasnymstawie pożegnano uczniów klas trzecich, którzy niebawem przystąpią do egzaminu maturalnego. Zgodnie z tradycją szkoły kapituła przyznaje jednemu z absolwentów Nagrodę Patrona Szkoły.

Może ją otrzymać uczeń, który postępuje wg ideałów wskazanych przez patrona, w podejmowaniu decyzji kieruje się względami sumienia, aktywnie uczestniczy w życiu społecznym i cieszy się dobrą opinią wśród swoich koleżanek i kolegów. Kapituła pod przewodnictwem dyrektor Anny Cichosz nominowała do nagrody pięciu uczniów: z klasy 3a Angelikę Samoraj i Rafała Wójcika, z klasy 3c Kaję Kłos oraz z klasy 3d Katarzynę Bańkę i Aleksandrę Semlę. Wszyscy nominowani otrzymali pamiątkowe statuetki Norwida a główną nagrodę  - tablet odebrała Kaja Kłos.  Wręczenia dokonali pani dyrektor Anna Cichosz i przewodniczący Rady Powiatu Marek Nowosadzki. Od wielu już lat fundatorami nagrody są: Marek Nowosadzki przewodniczący Rady Powiatu i ks. Roman Skowron proboszcz parafii  Trójcy Przenajświętszej. W swoim wystąpieniu  laureatka nagrody powiedziała : Jestem bardzo mile zaskoczona tym wyróżnieniem, chociaż sama nominacja jest dla każdego z nas zaszczytem. To jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Ale odczuwam też smutek, bo muszę się dzisiaj rozstać ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy. W tej szkole spotkałam wielu przyjaciół i serdecznych osób, którym bardzo dziękuję za wspólne lata. To wspaniała szkoła i cieszę się, że kilka lat temu wybrałam „Norwida”.

{gallery}GALERIE_2015/nagroda_patrona{/gallery}