Uczniowie klasy I A wzięli udział w wycieczce integracyjno-edukacyjnej.

16 listopada 2018 r. do Lublina pojechali: Karolina Chodun, Wiktoria Cieszko, Patrycja Czerwonka, Patrycja Dorota, Olga Knapczyk, Gabriela Kopiel, Julia Lisowska, Agnieszka Osina, Wiktoria Siembiga, Martyna Spyra, Patrycja Szuryga, Piotr Burak, Patryk Konaszuk, Jakub Maciejewski, Zbigniew Matyko i Dawid Siembiga. Opiekunami młodzieży w czasie wyjazdu były p. Ewa Magdziarz i p. Ewa Żelazko. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Muzeum na Majdanku, Archikatedry Lubelskiej (zakrystii akustycznej, skarbca, krypt) oraz Rynku Starego Miasta. Atrakcją tego wyjazdu były kreatywne gry w escape roomach. Uczniowie rozwiązywali zagadki w następujących pokojach gier: Kraina Czarów, Skarbiec, Obecność i Gabinet Marszanda. Mieli 60 minut, aby wspólnie wykonać niełatwe zadania i uwolnić się z pokoju gry. Po wielu atrakcjach wycieczki uczniowie odpoczęli w Zamkowych Tarasach i pełni wrażeń wrócili wieczorem do Krasnegostawu.
Tekst: Ewa Magdziarz
Zdjęcia: Ewa Żelazko