Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/spacer

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/spacer

W ubiegłym tygodniu, 22 uczniów naszej szkoły pod opieką Pań: Agnieszki Jarosz i Elżbiety Kargul zwiedzało Warszawę w zimowej, bajkowej luminescencji. W programie wycieczki były m. in. warsztaty z biologii, zwiedzanie starówki i Wilanowa oraz Muzeum Azji i Pacyfiku.

Turyści z II LO obejrzeli zbiory poświęcone kulturom krajów Azji, Oceanii oraz Australii m. in. kolekcję wspaniałej broni, bogatych tkanin, lalek teatralnych i masek, rzeźb i obrazów. Atrakcją muzeum była ekspozycja 120 instrumentów muzycznych pochodzących z różnych obszarów kulturowych, tzw. "Strefa Dźwięków", gdzie każdy mógł sprawdzić swoje zdolności muzyczne, grając na wybranych instrumentach oraz posłuchać dźwięków prezentowanych multimedialnie z towarzyszeniem światła.
Gra światła i dźwięku towarzyszyła również wycieczkowiczom podczas wieczornego spaceru Traktem Królewskim i Królewskim Ogrodem Światła w Wilanowie.
Iluminescencja ulic Warszawy po zmroku, a szczególnie Wilanowskiego Parku, tworzyła bajkową przestrzeń. Cały ogród, pergole, pawilony, kwiaty i drzewka misternie wykreowane za pomocą światła sprawiały, że zwiedzając to miejsce poczuliśmy się jak na królewskim dworze. To bajkowe miejsce i radosne chwile uwieczniliśmy na licznych fotografiach, chcąc zatrzymać w pamięci jak najdłużej.
{gallery}GALERIE2018/spacer{/gallery}