Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/kosz

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/kosz

Przedświąteczny tydzień obfitował w wydarzenia sportowe. 27 marca 2018 roku dziewczęta reprezentowały naszą szkołę na zawodach rejonowych w koszykówkę. Po emocjonującej walce z zespołami z Zamościa, Hrubieszowa oraz Tomaszowa Lubelskiego zajęły III miejsce. Następnego dnia - 28 marca, chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w zawodach powiatowych w koszykówce, gdzie również zajęli III miejsce.

Reprezentowali nas:

Dziewczęta: Agata Chylińska, Julia Czarnecka, Aleksandra Harasim, Anna Kasprzak, Patrycja Kwitek, Patrycja Patyk, Zuzanna Skiba, Adrianna Ścibor, Iga Talarowska, Kinga Wójcik, Judyta Ciemniewska.

Chłopcy: Filip Rybczyński, Kamil Dłużniewski, Konrad Patyk, Kacper Kleban, Sławek Kłos, Bartłomiej Kostrzanowski, Dawid Manachiewicz, Jakub Krawczyk, Patryk Niećko, Brodowski Krzysztof.

Ostatnim wydarzeniem sportowym był III Turniej Absolwentów,  który odbył się w sobotę  - 31 marca br.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
{gallery}GALERIE2018/kosz{/gallery}