Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2017/innowacja

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2017/innowacja

20 kwietnia 2017 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie zostały wręczone nagrody i certyfikaty dla zwycięzców piątej edycji Konkursu „Lider Innowacji” i Projektu „Szkoła Innowacji". Miło nam poinformować, iż w br. szkolnym II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Krasnymstawie zostało uhonorowane certyfikatem "Szkoła Innowacji 2017". Certyfikat odebrała pani Renata Czerniak, nauczyciel geografii oraz podstaw przedsiębiorczości.

Główne cele konkursu to wyróżnienie i promowanie szkół nowoczesnych, innowacyjnych, wspierających edukację praktyczną, dbających o przyszłość swoich absolwentów. Projekt skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego. Certyfikat Szkoła Innowacji jest poświadczeniem, że jednostka edukacyjna dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność i kreuje najlepsze wzorce w dziedzinie edukacji.
Nad przebiegiem procesu certyfikacji czuwa Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, władz samorządowych, Kuratorium Oświaty, szkół oraz mediów.
Organizatorem Konkursu „Lider Innowacji” i Projektu „Szkoła Innowacji" jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Przedsięwzięciu patronują Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin oraz Lubelski Kurator Oświaty.
{gallery}GALERIE_2017/innowacja{/gallery}