W dniu 27 marca 2015r. uczniowie naszego liceum  Agnieszka Bodio z klasy IId, Patryk Amerek i Kamil Bulicz z klasy IIb wzięli udział w eliminacjach powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Turniej odbył się w  Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie, uczestniczyło w nim 27 uczniów z dziewięciu gmin powiatu krasnostawskiego. W kategorii  szkół najlepszy okazał się uczeń „Norwida” Patryk Amerek, który z testu wiedzy  uzyskał 29 na 30 możliwych  punktów do zdobycia . Patryk zakwalifikował się do turnieju na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się pod koniec  kwietnia w Lublinie. Pozostali nasi uczniowie Agnieszka Bodio zajęła IV miejsce a Kamil Bulicz VI miejsce. Uczniowie do turnieju przygotowywali się pod kierunkiem pani Joanny Szufnary. Gratulujemy wszystkim uczestnikom a Patrykowi życzymy powodzenia na kolejnym etapie turnieju.