Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2015/polmetek

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2015/polmetek

W poniedziałkowy wieczór 2 lutego 2015 roku uczniowie klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie bawili się na balu półmetkowym.

Prowadzący imprezę - Patrycja Krzysztofiak oraz Maciej Domański z klasy II B powitali przybyłych gości – dyrektor szkoły panią Annę Cichosz, wicedyrektor panią Annę Antygę, wychowawców klas drugich – pana Roberta Bobryka, panią Anetę Karczmarek, panią Marię Pliszczyńską, panią Agnieszkę Jarosz, panią Monikę Filewicz oraz rodziców. Następnie głos zabrała pani dyrektor Anna Cichosz, która serdecznie podziękowała uczniom i rodzicom za organizację tak wspaniałego wieczoru. Pani dyrektor przypomniała uczniom, że są na półmetku swojej drogi do egzaminu maturalnego i życzyła im dalszych sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Podkreśliła, że są dni wytężonej pracy, ale przychodzi też czas na zasłużony odpoczynek i zabawę. „Dziś życzę Wam samych radosnych chwil i wspaniałej zabawy” – powiedziała otwierając bal. Miłym akcentem wieczoru były też podziękowania uczniów dla dyrekcji II LO oraz wychowawców za trud włożony w edukację i wychowanie, ale także za wsparcie, uśmiech, życzliwość i serdeczną atmosferę, która towarzyszy całej społeczności szkolnej każdego dnia. Wyrazem wdzięczności były piękne kwiaty i miłe słowa. W karnawałowej atmosferze młodzież oraz goście bawili się do białego rana.

{gallery}GALERIE_2015/polmetek{/gallery}