Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2015/spotkanie_burmistrz

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2015/spotkanie_burmistrz

Dnia 15.10.2014 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów kl. II z burmistrzem Krasnegostawu panem Andrzejem Jakubcem w związku z realizacją projektu partnerskiego pod nazwą. „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim”, współfinansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych.

Miasto Krasnystaw przystąpiło do przeprowadzenia konsultacji społecznych dla inwestycji kluczowej "Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta położonego w rejonie ulicy Zaułek Nadrzeczny". Przedmiotem działania było przekonsultowanie pomysłów i opinii zagospodarowania przestrzeni obszaru. Uczniowie mieli wiele ciekawych pomysłów odnośnie infrastruktury edukacyjnej, rekreacyjnej, turystycznej. Mamy nadzieję, że zostaną one wykorzystane w projekcie.

{gallery}GALERIE_2015/spotkanie_burmistrz{/gallery}