Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Żeby wprowadzić uczniów naszej szkoły w przepiękny świąteczny nastrój, zorganizowaliśmy dwa konkursy o tematyce bożonarodzeniowej: „Konkurs na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową pracowni szkolnej” oraz „Konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku obcym”.

W obydwu konkursach brane były pod uwagę: estetyka, oryginalność i samodzielność wykonania dekoracji i kartek. Do „Konkursu na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową pracowni szkolnej” przystąpiły klasy: II A, III A, III AG razem z wychowawcami. Jury w składzie: p. Beata Skrzypa, p. Magdalena Szymańska, p. Ewa Żelazko, Martyna Mazurek z klasy III AG, jako zwycięzcę konkursu wybrało pracownię nr 19, którą opiekuje się p. Bożena Szafran-Ogonowska i jej wychowankowie, czyli klasa II A. Nagrodę i dyplom za udział w konkursie dla zwycięskiej klasy wręczyła dyrektor szkoły - p.  Anna Antyga.
Nagrodę w „Konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku obcym” otrzymała zaś Aleksandra Bąk z klasy III A. Wszystkim serdecznie gratulujemy i liczymy na udział w kolejnych konkursach szkolnych. Konkursy zorganizowała p. Beata Skrzypa, nauczycielka języka francuskiego.