24 czerwca – dzień pełen wrażeń i odpoczynku uczniów IIA, na który wszyscy zasłużyliśmy ciężką pracą i wysiłkiem włożonym w naukę. Wysoka temperatura i piękne słońce obudziły w nas wakacyjny klimat, a niesamowite miejsce okazało się idealne na relaks i wspólne atrakcje.
2a5

Nieczęsto ma się okazję wspólnie z klasą i wychowawcą panią Joanną Szufnarą usiąść przy grillu, a także skosztować wypieków koleżanek. Pani wychowawczyni zadbała o każdy szczegół oraz nie pozwoliła nam się nudzić. W końcu na trzy lata trafiliśmy pod opiekę najlepszej wuefistki, a więc nie zabrakło spacerów i gry w siatkówkę. Największą atrakcją okazało się strzelanie z łuków.
Na koniec spotkania znów zasiedliśmy w pięknej altanie przykrytej strzechą, aby odpocząć i przy naszej ulubionej muzyce snuć wakacyjne plany i pomysły związane z naszą przyszłością.
Działka pani Joanny Szufnary okazała się dla nas prawdziwym rajem i jednym z ulubionych miejsc. Myślę, że każdy z nas czekał na tak miło spędzone chwile w gronie najlepszych przyjaciół. Mamy nadzieję, że w następnym roku również zasłużymy na wspólny odpoczynek w tak pięknym i spokojnym miejscu.
Tekst Justyna Czuba
Zdjęcia Wiktoria Janeczko