7 czerwca 2016 r. II LO im. C. K. Norwida zaprezentowało swoją ofertę na Powiatowych Targach Edukacyjnych, zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe. Targi odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.
targi eduk01

Stoisko „Norwida”, jak przystało na szkołę z pasją, znów przyciągnęło tłumy gimnazjalistów. Zainteresowani mogli zapoznać się z naszą bogatą ofertą – zaprezentował się profil europejsko – humanistyczny, politechniczno – ekonomiczny oraz medyczno – przyrodniczy. Nie zabrakło również akcentów sportowych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nasze konkursy, quizy oraz ciekawostki z różnych dziedzin nauki przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Na zwycięzców czekały upominki oraz słodkie nagrody. Gimnazjaliści po raz kolejny mogli się przekonać, że w „Norwidzie” nie można się nudzić!
Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do SZKOŁY Z PASJĄ!