Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2016/Zwierzyniec

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2016/Zwierzyniec

22.10.2015 r. klasa II d w towarzystwie wychowawczyni  p. Beaty Ortyl i nauczycielki p. Agnieszki Kontek odwiedziła niezwykle urokliwy Zwierzyniec.

Uczniowie gościli w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu.
Pani Alina Dobosz oraz jej wychowankowie z klasy III powitali nas serdecznie. Podczas wizyty naszych nauczycielek i pani Dobosz u dyrektora szkoły, p. Waldemara Gardiasza, mieliśmy okazję poznać koleżanki i kolegów z Technikum Geodezyjnego.
Po pięknym, historycznym budynku, będącym niegdyś własnością rodziny Zamoyskich, oprowadziła nas była dyrektor i nauczyciel historii, p. Urszula Kolman.
Mapa dóbr Ordynacji Zamoyskiej, klimatyczne korytarze i piękne stare schody pamiętają bogatą i piękną historię rodziny Zamoyskich, którą pokrótce przybliżyła nam pani Kolman.
I chociaż wydawało się, że  zaplanowana wędrówka  nie będzie możliwa, aura była dla nas łaskawa. Nagle deszcz przestał padać i nasi gospodarze oprowadzili nas niezwykle malowniczą trasą, nasyconą barwami i zapachem jesiennego lasu. Leśne ścieżki wiodły Roztoczańskim Parkiem Narodowym nad staw "Echo". Nic dziwnego, że przybywali tutaj i nadal odwiedzają to miejsce sławni ludzie.
Musimy koniecznie tu jeszcze powrócić.
Dziękujemy p. Alinie Dobosz, p.  Urszuli Kolman, p. dyrektorowi Waldemarowi Gardiaszowi oraz naszym opiekunkom, paniom Beacie Ortyl i Agnieszce Kontek
                                                                                                                                     Natalia Szadura uczennica klasy II d

{gallery}GALERIE_2016/Zwierzyniec{/gallery}