Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2016/hamlet

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2016/hamlet

Dnia 15 października 2015 roku uczniowie z naszej szkoły wraz z nauczycielkami panią Anetą Karczmarek i panią Elżbietą Kargul pojechali na sztukę teatralną pt. „Hamlet” do Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu transmitowaną z Barbican Theatre w Londynie.

Dramat w mistrzowski sposób opowiadał o śmierci, zemście, namiętności, zdradzie. W rolę tytułowego Hamleta wcielił się Benedict Cumberbatch, który poprzez swoją niezwykłą ekspresję oraz wybitny talent pokazał kunszt sztuki aktorskiej. Doskonale w swojej roli spisała się także plejada równie utalentowanych aktorów, sprawiając, że z trudem powstrzymywaliśmy zachwyt. Oryginalna charakteryzacja aktorów, jak i niebanalna  scenografia, stworzyły unikalny nastrój, a siedemnastowieczny język angielski czasów Szekspira zachwycał swoim bogactwem. Wspaniała gra aktorska sprawiła, że myślami przenieśliśmy się na widownię londyńskiego teatru i w pełni wczuliśmy się w klimat sztuki. Po zakończonym seansie byliśmy pełni pozytywnych wrażeń, godziny w kinie minęły zbyt szybko i pozostał nam niedosyt. Wszyscy z chęcią obejrzelibyśmy sztukę jeszcze raz i przy najbliższej możliwej okazji uczestniczyli w kolejnym spektaklu tego typu.
                                                                                                                                                                                                                                                                                              uczennice klasy II c

{gallery}GALERIE_2016/hamlet{/gallery}