Dnia  23 września 2015 r. II LO gościło w swych murach dyrektorów szkół i placówek oświatowych powiatu krasnostawskiego.

Spotkanie było poświęcone zmianom w prawie oświatowym. Szkolenie prowadzili: pani Joanna Grochola- kierownik wydziału LSCDN w Chełmie, pan Krzysztof Kardas-  konsultant ds. organizowania i doskonalenia zawodowego szkół i placówek oświatowych oraz pan Piotr Szymański – konsultant ds. wychowania fizycznego. W miłej i serdecznej atmosferze uczestnicy szkolenia zapoznali się ze zmianami w prawie oświatowym oraz indywidualizacją procesu edukacyjnego na zajęciach z wychowania fizycznego. Na tematy związane z wychowaniem fizycznym i edukacją zdrowotną mogli porozmawiać także nauczyciele powiatu krasnostawskiego uczestnicząc w szkoleniu, które odbyło się po południu.

Wszystkich uczestników spotkania i prowadzących szkolenie serdecznie pozdrawiamy.