Dnia 27 marca 2014 r. z Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krasnymstawie odbył się III Konkurs Piosenki Satyrycznej w którym swoje talenty estradowe mogli zaprezentować uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego.
roks

Uczestnicy konkursu (wykonawcy indywidualni oraz zespoły do 4 osób ) przedstawiali publikowane utwory literackie autorstwa J.Przybory i J. Wasowskiego, W. Młynarskiego i M.Hemara. Roksana Kostrzewska- uczennica klasy Ia naszej szkoły otrzymała I nagrodę za brawurowe wykonanie piosenek „Kaziu zakochaj się” i „ SOS” z „Kabaretu Starszych Panów”. Opiekunem Roksany była pani Monika Adamczuk –Szamik. Jury oceniało walory artystyczne, sposób prezentacji oryginalność wykonania i właściwy dobór repertuaru. Roksana otrzymała nagrodę z rąk starosty krasnostawskiego pana Janusza Szpaka.