Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2014/festiwal_piosenki

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2014/festiwal_piosenki

Pierwszy dzień wiosny uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana K. Norwida powitali piosenką i humorem.  Po raz trzeci zorganizowano Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, podczas którego uczniowie naszego liceum zaprezentowali utwory  aż w 4 językach – angielskim, francuskim, niemieckim oraz rosyjskim!
DSC08812

Po wszystkich występach jury udało się na naradę, a publiczność bawiła się  podczas quizu sprawdzającego wiedzę o krajach angielskiego, niemieckiego i francuskiego obszaru językowego. Każda poprawna odpowiedź nagradzana była słodyczami, więc chętnych  nie brakowało. Zgłaszali się nie tylko uczniowie, ale również  nauczyciele!

Po burzliwych naradach jury ogłosiło werdykt. Pierwszą nagrodę otrzymała Patrycja Stojańska z klasy III C za utwór Ałły Pugaczowej „ Milion alyh roz ”.  Jury wyróżniło również Weronikę Bańkę z klasy   II A za francuską piosenkę z repertuaru Natashy St  Pierre „ Bonne Nouvelle”.  Nagroda Publiczności przypadła w udziale chłopcom z klasy I B,  którzy  wykonali  piosenkę „Ona tańczy dla mnie” w języku angielskim.   Ich oryginalna choreografia i humor porwały publiczność, która włączyła się do wspólnej zabawy.

Spotkanie było również okazją do  przedstawienia  laureatów Szkolnego Konkursu Wiedzy Kulturowej o krajach anglo-, niemiecko- i francuskojęzycznych, który odbył się 18 marca. Wicedyrektor II LO pani Anna Antyga nagrodziła:

Michała Bobryka z klasy I C  - I miejsce w Konkursie Wiedzy Kulturowej o krajach anglojęzycznych.

Weronikę Kopeć z klasy II C- I miejsce w Konkursie Wiedzy Kulturowej o krajach niemieckojęzycznych.

Natalię Karauda z klasy II A - I miejsce w Konkursie Wiedzy Kulturowej o krajach francuskojęzycznych.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców.
{gallery}GALERIE_2014/festiwal_piosenki{/gallery}