W ubiegły piątek tj.10.03.2023 r. odbył się kolejny mecz towarzyski uczniów naszej szkoły z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie.
Spotkania odbywają się w ramach współpracy i promocji szkoły. Pierwsze miało miejsce 14 lutego br. i ówczas uczniowie szkół rozegrali Mecz Walentynkowy w piłkę siatkową. Kolejne spotkanie to również mecz towarzyski w piłkę siatkową, lecz tym razem rozgrany między reprezentantami PSP Nr 4 a naszymi wicemistrzyniami powiatu. Ostatnie spotkanie to mecz drużyn mieszanych obu szkół w piłkę koszykową.
Mecze przebiegają w bardzo miłej, koleżeńskiej atmosferze, ale nie brakuje też zdrowej rywalizacji. Uczniowie obu szkół integrują się, wspierają, a zarazem doskonalą swoje umiejętności.
Spotkania zostały zorganizowane przez panią Joannę Szufnarę i pana Bartłomieja Czajkę.