W dniu 17 czerwca 2021 r, chętni uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rajdzie rowerowym po ziemi krasnostawskiej.
Celem rajdu było poznanie historycznych zabytków ziemi krasnostawskiej, propagowanie turystyki rowerowej a przede wszystkim integracja uczniów po tak długim okresie nauki zdalnej.

Przed wyruszeniem na rajd uczestnicy zostali zapoznani z planowaną trasą: Krasnystaw-Borowica-Krynica-Krupe-Krasnystaw, zasadami poruszania się po niej oraz bezpieczeństwie w trakcie jej trwania. Tak przygotowani rowerzyści wyruszyli w drogę.
Uczniowie przemierzyli 47 kilometrów by przekonać siebie i innych, że ruch to zdrowie a przy okazji poznać historyczne zakątki naszego powiatu.
Uczestnicy rajdu: K. Sadowski, K. Kowalski, N. Banaszkiewicz, A. Chmielewska, A. Czerniak, M. Haładyj, Z. Jaszczyszyn, M. Ostrowska, W. Smyl, L.Steć, P. Śleboda, W. Wolska, M. Jasiński, A. Grochecka, I. Bukowski, K. Rogowski, J. Dubaj, J. Szamik, M. Kukulski, B. Brożek, D. Bartosiak, W. Mazurek, M.  Ćwikła, I. Bukowski, D. Kowalczyk, Opiekunowie: J. Szufnara, B. Czajka, L. Kluch.