W marcu br. zakończył się remont  budynku szkoły oraz sal lekcyjnych trwający 2 lata. Środki finansowe na remonty były zabezpieczone przez Samorząd Powiatu Krasnostawskiego.
W 2019 r. wymienione zostały podłogi w dwóch salach lekcyjnych: języka angielskiego (11), języka polskiego (19) oraz podłoga na korytarzu II piętra budynku. Koszt remontu wyniósł 31.680 zł.
W 2020 r. wykonano prace na łączną kwotę 122.449 zł. Obejmowały one naprawę gzymsów, malowanie elewacji budynku,  wymianę rynien, naprawę pokrycia dachowego na budynku szkoły oraz remont dachu na sali gimnastycznej.
W 2021 r. wykonano prace na łączną kwotę 67.837 zł. W ramach prac remontowych dokonano wymiany podłóg w sześciu salach lekcyjnych: języka polskiego (2, 18), języka niemieckiego (6a, 6b), historycznej (5), matematycznej (3), gabinecie pedagoga, gabinecie dyrektora, sekretariacie oraz korytarzu na I piętrze budynku szkoły.
Część remontu dotycząca wymiany podłóg wynikała z zaleceń Sanepidu.
Łączna kwota remontu to 221.966 zł.
Dzięki  remontowi budynek szkoły, oprócz walorów estetycznych, stał się nowoczesnym, bezpiecznym i funkcjonalnym obiektem.