„Przyszłość ocala, co jej potrzebne…”
                                                                                     C.K. Norwid

W dniach 4-5 maja uczniowie klas maturalnych mogli odebrać upragnione świadectwa. Mimo nietypowych okoliczności, w jakich młodzież zakończyła swoją edukację, średni wynik ocen obu klas jest zaskakująco dobry – 3,74.

Najlepsi uczniowie klasy III a to:

• Maciej Słowiński : 5,1 (średnia z 3 lat: 4,78)
  • Zofia Kędra: 4,65 (średnia z 3 lat: 4,17)
  • Anna Kasprzak: 4,44 (średnia z 3 lat: 4,5),

W klasie III b najwyższe wyniki w nauce uzyskali:

• Maja Czajka :5,0 (średnia z 3 lat: 5,17)
  • Paweł Kurek:4,89 (średnia z 3 lat: 4,88)
  • Natalia Stępniak:4,56 (średnia z 3 lat: 4,29).

Najwyższą frekwencją mogą się pochwalić:

• Maciej Słotwiński -100%
  • Anna Kasprzak-96,67%
  • Dominika Osina-96,6%
  • Dominika Dębczuk -100 %
  • Paweł Kurek - 100 %

Nagrodzeni za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce, działalność społeczną, reprezentowanie szkoły w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych zostali:

• Maciej Słotwiński
  • Anna Kasprzak
  • Zofia Kędra
  • Maja Czajka
  • Paweł Kurek
  • Marcin Rudzki

Nagrodę za działalność w Młodzieżowym Dyskusyjnym Klubie Filmowym „Iluzjon” otrzymali uczniowie :  Aleksandra Węcławek, Paweł Kurek, Marcin Rudzki, Zofia Kędra i Filip Rybczyński.
Szczególne podziękowania należą się również rodzicom uczniów klas trzecich za życzliwą i owocną współpracę ze społecznością szkoły.

Absolwentom życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i dostania się na wymarzone studia. Wierzymy, że będziecie powracać myślą do lat spędzonych w murach tej szkoły. Mamy nadzieję, że nie zatracicie przyjaźni między sobą oraz, że spotkacie na swojej drodze życia ludzi, którzy w trudnych chwilach dodadzą wam odwagi.
Monika Adamczuk-Szamik, Bożena Szafran - Ogonowska