14 lutego 2020 r. z okazji Walentynek, w szkole zorganizowano charytatywny kiermasz ciast. W przygotowanie i sprzedaż zaangażowały się uczennice należące do Szkolnego Koła Wolontariatu: Wiktoria Stasieczek z klasy I AG, Julia Wojewoda z klasy II B i Zofia Kędra z klasy III A pod opieką pani Katarzyny Dubaj - Serwatki.

Zebrane pieniądze zostały przekazane na rzecz Hospicjum Domowego Caritas podczas Koncertu charytatywnego pt. ,,Miłością ożywieni…’’ , który odbył się 17 lutego 2020 r. w Krasnostawskim Domu Kultury. Organizatorami były Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie i Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie. Wśród wychowanków MDK, którzy występowali w koncercie znalazły się również wyżej wspomniane uczennice Norwida.