W ramach współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjne pt. „Projekt AWFbp”.
W dniu 5.02.2020 r. uczniowie klasy I a, I bg oraz klasy II a i II b wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami uczelni AWF. Młodzież zapoznała się z ofertą edukacyjną uczelni oraz uczestniczyła w warsztatach z masażu Work-Site. Warsztaty to wyraz troski o edukację prozdrowotną i rozwój osobisty młodych ludzi w szeroko pojętym obszarze kultury fizycznej i jej edukacyjnych wartości. Zaproponowane przez studentów zajęcia spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem uczniów, a przedstawione podczas spotkania treści i nabyte umiejętności będą pomocne w promocji aktywnego stylu życia wśród młodzieży. Spotkanie zorganizowała pani Joanna Szufnara.