40! Tyle „słodziaków” udało zebrać się w szkolnej akcji charytatywnej. Społeczność „Norwida”, czyli uczniowie, rodzice i nauczyciele zbierali naklejki w czasie zakupów w jednej z sieci marketów. Do inicjatywy przyłączyli się także nasi absolwenci oraz przyjaciele szkoły z całego powiatu, Warszawy i Zamościa.

Zebrane maskotki zostały przekazane dzieciom z placówki „Nasz dom” w Tuligłowach. Jest to ośrodek opiekuńczo – wychowawczy prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP. Pod ich pieczą obecnie przebywa 30 dzieci w różnym wieku. Tym prezentem sprawiliśmy dzieciakom wielką radość. 25 listopada br. szkolna delegacja przekazała dar na ręce siostry Doroty Blok, dyrektor placówki.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję zainicjowaną przez pana Piotra Zielińskiego. Swoim gestem i otwartym sercem przyczynili się do szczęśliwego uśmiechu na  dziecięcych buziach!