W dniu 5 listopada 2019 r. na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie odbyły się powiatowe zawody w pływaniu sztafetowym i indywidualnym.

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Banach z klasy 3a, Patrycja Dorota z klasy 2a, Anna Terlecka z klasy 2b, Aleksandra Pawłowska z klasy 1a, Gabriela Patyk z klasy 1c, Dominika Tryniecka z klasy 1ag. Lisowski Władysław z klasy 3b, Kondraciuk Michał z klasy 2b, Adamczuk Patryk, Bartosiak Dawid, Michael Kukulski z klasy 1bg, Oliwer Goździk z klasy 1ag oraz Franc Kacper z klasy 2a. Dziewczęta w sztafecie 6x25 metrów zajęły drugie miejsce w powiecie i awansowały na zawody rejonowe, natomiast chłopcy czwarte. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczennice, które rywalizowały w pływaniu indywidualnym i na dystansie 50 metrów zajęły pierwsze miejsca: Anna Terlecka w stylu klasycznym, Aleksandra Pawłowska w stylu motylkowym, Gabriela Patyk w stylu grzbietowym. Julia Badach w stylu dowolnym zajęła drugie miejsce, a Lisowski Władysław w stylu grzbietowym trzecie. Wszyscy wyróżnieni uczniowie zdobyli awans na zawody rejonowe, które odbędą się 13 listopada 2019 r. w Zamościu. Opiekunem uczniów była pani Joanna Szufnara.
Gratulujemy zawodnikom, życząc sukcesów na kolejnych zawodach.