W dniu 9 października 2019 r. uczniowie klasy I A pod opieką wychowawczyni - pani Anety Karczmarek oraz dyrektor szkoły - pani Anny Antygi  wzięli udział w wycieczce integracyjnej.
Uczniowie przygotowali wspólnie program wycieczki podczas zajęć z wychowawcą. Pierwszym punktem programu była wizyta w Strefie Wysokich Lotów w Lublinie. Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej rozgrzewki z trenerami, następnie uczestnicy mogli korzystać samodzielnie ze wszystkich atrakcji obiektu. Uczniowie mogli korzystać z pomocy trenerów, aby nauczyć się różnych akrobacji na trampolinach.
Po wyczerpujących zajęciach uczestnicy wycieczki obejrzeli film pod tytułem "Pies 2". Film okazał się dość wzruszający i poruszał tematy bliskie wielu ludziom.
Uczniowie po mile spędzonym dniu razem wrócili do domów zmęczeni, lecz szczęśliwi.
Tekst: Nikola Kubik, klasa I A
Zdjęcia: Aneta Karczmarek, Julia Szczepanik, Martyna Amerek