Pani Anna Antyga – dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie, w ramach współpracy z panem Krzysztofem Sobieszczukiem - prezesem Krasnostawskiego Klubu Sportowego „Kinga”, oddelegowała uczniów naszej szkoły do pomocy w organizacji wojewódzkiego turnieju piłki nożnej dziewcząt.

Piotr Burak z kl. II A odpowiadał za sprawne prowadzenie zawodów, natomiast Zuzanna Kołyga i Jakub Ciepłowski z I B zajęli się dokumentacją fotograficzną. Wojewódzkie rozgrywki, prowadzone przez Lubelski ZPN w ramach jesiennego turnieju o awans do zawodów na szczeblu centralnym, odbyły się 5 października 2019 r. na stadionie MOSiR w Krasnymstawie. Mecze piłki nożnej zostały rozegrane przez drużyny dziewcząt z Lubartowa, Starego Zamościa, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Łęcznej i Krasnegostawu.
Podziękowania dla pani dyrektor Anny Antygi i uczniów znalazły się na stronie KKS „Kinga”: http://www.kingakrasnystaw.pl/index.html
Zdjęcia: Zuzanna Kołyga, Jakub Ciepłowski
Tekst: Ewa Magdziarz