16 czerwca mieliśmy zaszczyt gościć absolwentkę naszego liceum Kingę Dańko – autorkę debiutanckiej książki „Dzieci cienia”. Pani Kinga uczęszczała do naszego liceum w latach 2010 -2013,  później ukończyła pedagogikę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Obecnie pracuje jako pedagog specjalny w szkole podstawowej, a poza tym zajmuje się recenzowaniem książek i prowadzi bookstagrama. Jest szczęśliwą żoną i matką. W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom -  czyta, pisze, chodzi do teatru i fotografuje. Uwielbia nowe wyzwania, a takim właśnie jest wydanie pierwszej książki „Dzieci cienia”. Pani wicedyrektor Dorota Mąka przywitała naszego gościa. Rozmowę poprowadziły uczennice klasy 3c Joanna Mazur i Amelia Kuzioła. Spotkanie zorganizowały panie: Ewa Żelazko i Małgorzata Biłan a pani Joanna Szufnara zadbała o scenografię. Paweł Kapuśniak z klasy 1a i Małgorzata Jóźwiak z klasy 1b zajęli się nagraniem spotkania, zdjęcia wykonała Kinga Fidecka z klasy 3c.