Toggle Navigation
II LO uczestniczy w projektach Erasmus+
Projekt Erasmus+
Palermo 2023
Obchody 30 - lecia Szkoły
Październik 2023
Dzień Patrona 2023
Dzień Edukacji Narodowej
2023
Szkoła do Hymnu!
11 Listopada 2023
Narodowe Czytanie Nad Niemnem
Dworek Starościński 2023
Norwidomistrzowie 2023
Jasełka 2023
Projekt Kręćmy film!
Warsztaty z aktorem Grzegorzem Emanuelem
Spływy kajakowe
Pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt interaktywny
Pracownia Filmoteki Szkolnej
Warsztaty z reżyser Nataszą Ziółkowską - Kurczuk
Nowoczesna sala sportowa
Siłownia
Aktualności
Plan lekcji
Serwis film/foto
Serwis sportowy
UKS Norwid
Relacje sportowe
Biblioteka
Aktualności
Katalog online
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Informacje
Współpraca z Powiatową Biblioteką Publiczną
Wydarzenia promujące czytelnictwo
Recenzje książek
Projekty edukacyjne
Lektury
Konkurs czytelniczy
Co czytają uczniowie?
Nowości biblioteki
Regulaminy
Historia
Gazetka
Wydania 2009/2010
Wydania 2010/2011
Wydania 2011/2012
Wydania 2012/2013
Wydania 2013/2014
Wydania 2014/2015
Wydania 2015/2016
Wydania 2018/2019
Kontakt
Projekty
Erasmus+
"Sans eau dans l'eau"
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
Międzynarodowe projekty eTwinning
MDKF - FB
Nasi Sponsorzy
Psycholog
Godziny pracy
Pedagog specjalny
Telefony pomocowe
Godziny pracy
Aktualności
Wsparcie w czasie pandemii
Internetowa skrzynka na sygnały
Porady
Konsultacje
Szkoła
Patron
Nagroda Patrona Szkoły
Dzień Patrona
Dlaczego Norwid?
Życiorys
Rok Cypriana Norwida
Dokumentacja
Statut
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Standardy Ochrony Małoletnich
Uroczystości jubileuszowe
XXX - lecie
XXV - lecie
XX - lecie
Z życia szkoły
Rok szkolny 2023/2024
Rok szkolny 2022/2023
Rok szkolny 2021/2022
Rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2019/2020
Rok szkolny 2018/2019
Rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2012/2013
Kalendarz roku szkolnego
Pracownicy
Dyrektor
Nauczyciele
Nauczyciele w bieżącym roku szkolnym
Nauczyciele w poszczególnych latach
Administracja i obsługa
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Regulamin SU
Prezydencje klas
Wolontariat
Rodzice
Ogłoszenia
Rada Rodziców
Osiągnięcia uczniów
Powiatowe Konkursy Przedmiotowe
Konkursy
Osiągnięcia sportowe
Konkurs Norwidowski
Regulamin
Program uroczystości
Uczniowie zakwalifikowani do finału
Historia Konkursu Norwidowskiego
MDKF
Program
Informacje ogólne
Warsztaty
Konkurs Filmowy
Regulamin
Relacje
Nagrodzone filmy
Filmy MDKF-u
Relacje
Letnia Akademia Filmowa
Filmoteka Szkolna
Współpraca
Recenzje
Egzamin maturalny
O egzaminie
Dla uczniów szkół podstawowych
Konkursy
Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
Powiatowy Konkurs Czytelniczy
Powiatowy Konkurs Medyczny
Informacje
Rekrutacja
Elektroniczna rejestracja kandydata
Oferta edukacyjna II LO
Oferta na rok szkolny 2024/2025
Podręczniki
Biblioteka materiałów
Ogłoszenia
BHP
Absolwenci w roku szkolnym 2003/2004
Absolwenci 2004 klasa A
Wychowawca: Andrzej Orzechowski
1. Bielecka Urszula
2. Bielińska Anna
3. Bielińska Karolina
4. Boruchalska Katarzyna
5. Chachaj Sylwia
6. Cichomska Sylwia
7. Cimek Monika
8. Delikat Magdalena
9. Franczak Aleksandra
10. Gileta Karolina
11. Goral Agata
12. Górna Sylwia
13. Jaroszyńska Zofia
14. Jodełka Marzena
15. Kargul Ludwika
16. Krupa Paulina
17. Kulbaka Ewelina
18. Kuśmierczuk Magdalena
19. Maciurkiewicz Mirosław
20. Mąka Agata
21. Niewiadomska Ewa
22. Nizioł Anna
23. Pastuszak Justyna
24. Piotrowska Ewelina
25. Poczylczuk Joanna
26. Romanek Wojciech
27. Sędłak Mirella
28. Sieńczyk Magdalena
29. Stępniak Małgorzata
30. Szpak Ewelina
31. Włodarczyk Magdalena
32. Wójcik Anna
33. Ziajko Adrian
Absolwenci 2004 klasa B
Wychowawca: Aneta Pitucha
1. Bednarz Agnieszka
2. Brych Piotr
3. Buk Tomasz
4. Chruściel Paweł
5. Dobrowolski Kamil
6. Domański Krzysztof
7. Dynkiewicz Radosław
8. Fidecki Bartłomiej
9. Flak Izabela
10. Furgała Bartłomiej
11. Furtak Adrian
12. Gieroś Adam
13. Grosman Wioletta
14. Haładyj Monika
15. Harasim Sebastian
16. Kawęcka Ewa
17. Kiciński Grzegorz
18. Kurek Krzysztof
19. Kuś Kamil
20. Lipa Tomasz
21. Marczewska Katarzyna
22. Marucha Tomasz
23. Orzechowska Amelia
24. Pleskot Artur
25. Rysak Aneta
26. Sawa Marek
27. Sokołowski Tomasz
28. Stęgierski Grzegorz
29. Tracz Krzysztof
30. Wereda Michał
31. Witkowski Grzegorz
32. Wójcik Krzysztof
Absolwenci 2004 klasa C
Wychowawca: Agnieszka Jarosz
1. Atras Anna
2. Bartosik Łukasz
3. Bednarz Marcin
4. Bojarska Joanna
5. Cegłowska Kamila
6. Chłopek Ewelina
7. Chmielewski Mariusz
8. Chorągiewicz Mariusz
9. Czapliński Dariusz
10. Kłosowska Aneta
11. Korszla Paulina
12. Kowiński Michał
13. Ładosz Radosław
14. Łoza Mateusz
15. Marek Paulina
16. Mochniej Iga
17. Mojski Rafał
18. Pomarańska Beata
19. Raczkiewicz Beata
20. Rogoś Marek
21. Romanek Anna
22. Rybczyńska Monika
23. Siennicka Katarzyna
24. Skiba Ewelina
25. Sobczuk Łukasz
26. Staniak Jolanta
27. Świrgoń Elżbieta
28. Tokarz Wioletta
29. Waszczyński Grzegorz
30. Watras Justyna
31. Wielgus Lidia
32. Wójcik Justyna
Absolwenci 2004 klasa D
Wychowawca: Bożena Szafran-Ogonowska
1. Banaszkiewicz Natalia
2. Bańka Magdalena
3. Całka Jakub
4. Czapla Anna
5. Czarkowska Dominika
6. Dobosz Agnieszka
7. Gleń Justyna
8. Gontarz Krzysztof
9. Iżewski Jerzy
10. Janeczek Arkadiusz
11. Kaczor Małgorzata
12. Kaluźniak Ewelina
13. Kawerski Paweł
14. Kister Magdalena
15. Kowalik Łukasz
16. Kowalska Katarzyna
17. Kwiecień Rafał
18. Mazurkiewicz Mariusz
19. Miszczak Małgorzata
20. Odrobiński Kamil
21. Pawelec Joanna
22. Rondoś Monika
23. Sadowska Justyna
24. Sapon Aneta
25. Słotwińska Agnieszka
26. Smerdel Marcin
27. Smyk Joanna
28. Smyl Arkadiusz
29. Suchodolska Wioleta
30. Troć Michał
31. Zalichta Michał
32. Zych Anna
OFERTA NA ROK SZKOLNY 2024/2025
Popularne
100 dni przed maturą!
Uroczysta inauguracja roku szkolnego
Słoneczny spływ
Zapraszamy na aktywne ferie
Tradycyjny Półmetek 2017
Administracja
Zaloguj się
Zaplecze