Toggle Navigation
II LO uczestniczy w projektach Erasmus+
Projekt Erasmus+
Palermo 2023
Obchody 30 - lecia Szkoły
Październik 2023
Dzień Patrona 2023
Dzień Edukacji Narodowej
2023
Szkoła do Hymnu!
11 Listopada 2023
Narodowe Czytanie Nad Niemnem
Dworek Starościński 2023
Norwidomistrzowie 2023
Jasełka 2023
Projekt Kręćmy film!
Warsztaty z aktorem Grzegorzem Emanuelem
Spływy kajakowe
Pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt interaktywny
Pracownia Filmoteki Szkolnej
Warsztaty z reżyser Nataszą Ziółkowską - Kurczuk
Nowoczesna sala sportowa
Siłownia
Aktualności
Plan lekcji
Serwis film/foto
Serwis sportowy
UKS Norwid
Relacje sportowe
Biblioteka
Aktualności
Katalog online
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Informacje
Współpraca z Powiatową Biblioteką Publiczną
Wydarzenia promujące czytelnictwo
Recenzje książek
Projekty edukacyjne
Lektury
Konkurs czytelniczy
Co czytają uczniowie?
Nowości biblioteki
Regulaminy
Historia
Gazetka
Wydania 2009/2010
Wydania 2010/2011
Wydania 2011/2012
Wydania 2012/2013
Wydania 2013/2014
Wydania 2014/2015
Wydania 2015/2016
Wydania 2018/2019
Kontakt
Projekty
Erasmus+
"Sans eau dans l'eau"
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
Międzynarodowe projekty eTwinning
MDKF - FB
Nasi Sponsorzy
Psycholog
Godziny pracy
Pedagog specjalny
Telefony pomocowe
Godziny pracy
Aktualności
Wsparcie w czasie pandemii
Internetowa skrzynka na sygnały
Porady
Konsultacje
Szkoła
Patron
Nagroda Patrona Szkoły
Dzień Patrona
Dlaczego Norwid?
Życiorys
Rok Cypriana Norwida
Dokumentacja
Statut
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Standardy Ochrony Małoletnich
Uroczystości jubileuszowe
XXX - lecie
XXV - lecie
XX - lecie
Z życia szkoły
Rok szkolny 2023/2024
Rok szkolny 2022/2023
Rok szkolny 2021/2022
Rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2019/2020
Rok szkolny 2018/2019
Rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2012/2013
Kalendarz roku szkolnego
Pracownicy
Dyrektor
Nauczyciele
Nauczyciele w bieżącym roku szkolnym
Nauczyciele w poszczególnych latach
Administracja i obsługa
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Regulamin SU
Prezydencje klas
Wolontariat
Rodzice
Ogłoszenia
Rada Rodziców
Osiągnięcia uczniów
Powiatowe Konkursy Przedmiotowe
Konkursy
Osiągnięcia sportowe
Konkurs Norwidowski
Regulamin
Program uroczystości
Uczniowie zakwalifikowani do finału
Historia Konkursu Norwidowskiego
MDKF
Program
Informacje ogólne
Warsztaty
Konkurs Filmowy
Regulamin
Relacje
Nagrodzone filmy
Filmy MDKF-u
Relacje
Letnia Akademia Filmowa
Filmoteka Szkolna
Współpraca
Recenzje
Egzamin maturalny
O egzaminie
Dla uczniów szkół podstawowych
Konkursy
Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
Powiatowy Konkurs Czytelniczy
Powiatowy Konkurs Medyczny
Informacje
Rekrutacja
Elektroniczna rejestracja kandydata
Oferta edukacyjna II LO
Oferta na rok szkolny 2024/2025
Podręczniki
Biblioteka materiałów
Ogłoszenia
BHP
Absolwenci w roku szkolnym 1999/2000
Absolwenci 2000 klasa A
Wychowawca: Jerzy Wereda
1. Małgorzata Bielecka
2. Łukasz Bieliński
3. Marcin Bodio
4. Anna Duda
5. Katarzyna Gajecka
6. Anna Gontarz
7. Grzegorz Gut
8. Agnieszka Jędruszak
9. Beata Kamińska
10. Katarzyna Książek
11. Joanna Lewandowska
12. Monika Ładosz
13. Katarzyna Marucha
14. Andrzej Maziarz
15. Ewelina Nowak
16. Aneta Paradowska
17. Tomasz Radczuk
18. Ewa Radomska
19. Joanna Sadowska
20. Rafał Sawczuk
21. Dorota Sobczuk
22. Michał Sobczuk
23. Łukasz Sokołowski
24. Wojciech Sysa
25. Bartłomiej Szymaniak
26. Katarzyna Tandecka
27. Beata Taradyś
28. Paweł Wilkołazki
29. Radosław Żuk
Absolwenci 2000 klasa B
Wychowawca: Anna Sysa
1. Agnieszka Bednarz
2. Agnieszka Bociąg
3. Emilia Cichosz
4. Ewelina Domina
5. Aneta Fornal
6. Magdalena Jakubczak
7. Joanna Kendzierawska
8. Dorota Kiciak
9. Agnieszka Klusek
10. Edyta Kokotowska
11. Beata Korszla
12. Ewelina Kozik
13. Justyna Lewandowska
14. Karolina Odrobińska
15. Anna Pelc
16. Anna Renda
17. Joanna Renda
18. Monika Ruszniak
19. Magdalena Sadowska
20. Urszula Sawa
21. Monika Sidor
22. Joanna Sieńczyk
23. Aneta Świszcz
24. Diana Winiarczyk
25. Agnieszka Wożakowska
Absolwenci 2000 klasa C
Wychowawca: Piotr Zieliński
1. Ewelina Adamczuk
2. Sylwia Błaszczuk
3. Izabela Burcoń
4. Grzegorz Chmielewski
5. Elżbieta Dąbrowska
6. Monika Dzieciątek
7. Grzegorz Frańczuk
8. Anna Golon
9. Agnieszka Gołębiowska
10. Magdalena Hałas
11. Karolina Iwaniak
12. Jarosław Kołodziejczyk
13. Ewelina Kozak
14. Andrzej Król
15. Sylwia Laskowska
16. Justyna Lenard
17. Małgorzata Matysiak
18. Daniel Piekaruś
19. Katarzyna Rapa
20. Justyna Skubisz
21. Łukasz Winnicki
22. Bartłomiej Żuk
OFERTA NA ROK SZKOLNY 2024/2025
Popularne
100 dni przed maturą!
Uroczysta inauguracja roku szkolnego
Słoneczny spływ
Zapraszamy na aktywne ferie
Tradycyjny Półmetek 2017
Administracja
Zaloguj się
Zaplecze