W maju odbyły się dwie imprezy biegowe. Pierwszą z nich był bieg z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Ogromnym sukcesem było zajęcie w nim pierwszego miejsca przez Zuzannę Pitucha z klasy I B. Serdecznie gratulujemy.

W zawodach wzięły również udział  Sylwia Osina IIa (IV miejsce), Weronika Poznańska I A (VI miejsce) oraz Daria Pacan I A (VII miejsce). W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła zajęła II miejsce.

Kolejna impreza biegowa to XIV Powiatowe Eurobiegi, których współorganizatorem jest II LO im. C. K. Norwida w Krasnymstawie. Na wyróżnienie zasługują: Zuzanna Pitucha z klasy I B za zajęcie II miejsca oraz Kacper Kleban z klasy II C, który również zajął w swojej kategorii II miejsce. Dodatkowo podkreślić należy fakt, iż Kacper pomimo ciężkiej kontuzji, zdołał przygotować się do zawodów i zajął tak wysoką lokatę. Ponadto Gabriela Korona z  klasy II B- zajęła VI miejsce oraz Adrianna Ścibor z I A– VIII miejsce.        

W zawodach udział również wzięli: Daria Pacan- I A, Weronika Poznańska- I A, Adrianna Ścibor- I A, Bartłomiej Kaszak- I B, Marcin Kawęcki- I A, Mateusz Liśkiewicz – I B, Wojciech Maj – III B, Dawid Manachiewicz – I A, Patryk Pachuta – III B, Jakub Mazurek-  I A i Konrad Patyk-  I B.

Opiekunem na zawodach była pani Monika Filewicz. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.