Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2016/nagroda_patrona

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2016/nagroda_patrona

29 kwietnia 2016 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Krasnymstawie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Tradycją szkoły jest przyznawanie jednemu z absolwentów Nagrody Patrona Szkoły.

Image00001

Nagrodę przyznaje kapituła uczniowi, który zbliża się do ideałów wskazanych przez patrona, w podejmowaniu decyzji kieruje się osądem sumienia, akceptuje wartości bliskie Norwidowi i twórczo uczestniczy w życiu społecznym. W tym roku kapituła pod przewodnictwem pani dyrektor Anny Cichosz nominowała 8 uczniów: z klasy IIIa Agatę Magier i Magdalenę Kowalczyk, z klasy IIIb Jakuba Pituchę i Łukasza Wielebę, z klasy IIIc Michała Bobryka i Karola Wojciechowskiego, z klasy IIId Pawła Parzymiesa, a z klasy IIIe Dominika Śliwińskiego. Uczniowie nominowani otrzymali dyplomy i statuetki „Norwida" a główną Nagrodę Patrona kapituła przyznała Michałowi Bobrykowi, finaliście olimpiady z języka angielskiego i laureatowi wielu konkursów przedmiotowych. Od wielu już lat fundatorami Nagrody Patrona są: Marek Nowosadzki przewodniczący Rady Powiatu a jednocześnie nauczyciel historii w „Norwidzie" oraz ks. Roman Skowron proboszcz parafii pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej i były katecheta liceum. Wspólnie z panią dyrektor Anną Cichosz przewodniczący Rady M. Nowosadzki dokonali wręczenia statuetek „Norwida" osobom nominowanym i głównej nagrody. Gratulacje dla osób nominowanych złożył pan Marek Majewski naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego.

{gallery}GALERIE_2016/nagroda_patrona{/gallery}