Samorząd Uczniowski  II LO im. C. K. Norwida przeprowadził w dniu 11 grudnia br. wybory kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw w Okręgu wyborczym nr V.  W skład Szkolnej Komisji Wyborczej weszły następujące osoby: Fidecki Kacper – przewodniczący, Drygasiewicz Wiktoria – członek, Furtak Julia – członek, Nowosadzki Marek – członek.

Kandydatami  w wyborach radnych  do Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw byli: Antoniak Anna (klasa Ia),  Banach Julia ( Ia),  Gumieniak Weronika (IIb), Kulczyńska Rita (Ia),  Mazurek Wiktoria (Ia),  Rybczyński Filip (Ia),  Szydłowska Karolina (Ia).

W głosowaniu wzięło udział 155 uczniów liceum. Największą liczbę głosów spośród kandydatów zdobył Filip Rybczyński (44 głosy) i Karolina Szydłowska (27 głosów). Ci uczniowie będą reprezentować II LO. im. C. K. Norwida w  15-osobowej Młodzieżowej Radzie Miasta Krasnystaw.