Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/gielda_zdrowia

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/gielda_zdrowia

12 grudnia 2017 r. uczniowie z klasy IA, IB oraz IIIB wraz z nauczycielami panią Ewą Łubińską i panią Martą Kowalczyk uczestniczyli w Giełdzie Zdrowia zorganizowanej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.

Spotkanie rozpoczęło się prelekcją dotyczącą promocji zdrowia oraz holistycznego podejścia do życia wygłoszoną przez panią Bogumiłę Prymarczuk, kierownika Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Krasnymstawie.
Po wykładzie chętni uczniowie sprawdzali swoją wiedzę o zdrowiu odpowiadając na pytania quizowe, poprawne odpowiedzi były nagradzane atrakcyjnymi nagrodami. Następnie wszyscy uczestnicy degustowali bardzo smaczne i przede wszystkim zdrowe potrawy i desery.
Na zakończenie na stoiskach informacyjnych można było m. in. zbadać wzrok, sprawdzić wskaźnik BMI, zmierzyć ciśnienie tętnicze, czy też przymierzyć narkogogle i alkogogle, by zobaczyć jak zmienia się sprawność psychomotoryczna podczas spożywania używek.
Spotkanie było bardzo owocne, postaramy się wdrażać w naszą codzienność zdobytą wiedzę, tak by zdrowiej żyć.
{gallery}GALERIE2018/gielda_zdrowia{/gallery}